Élő helyszíni közvetítés „A” kupameccsről: CFR–Dinamo

A Román Kupának – ha kicsit elfogultak lehetünk – talán ma játsszák az igazi döntőjét. A legjobb versenyben maradt négy csapat közül a Kolozsvári CFR és a Bukaresti Dinamo a két legesélyesebb várományosa a kupagyőzelemnek, és a két élcsapat közül ma az egyik kiesik. Bukarestben 1–1 lett a végeredmény, szurkolj velunk, hogy a kolozsváriak a döntőbe jussanak! Hajrá CFR!

Kolozsvári CFR-Bukaresti Dinamo
2-1

Élvezet tapsolni a kiválóan játszó CFR-nek. Csak igy tovább!

Újabb tetemes időhúzás, várjuk a lefújást.VÉge!!!!!

cLARO VÉDETT EGY BŐDÖLETESET, A CRR OTT LESZ A DÖNTŐBEN! MEGÉRDEMELT, GYÖNYÖRŰ GYŐZELEM! SZÉP VOLT FIÚK.

Jelentkezünk nemsokára!

Claro védte valakinek a fejesét a kapufa mellől. Kirúgás, reméljük ezzel vége.

Nuno Claro és Culio csúnyán összekapnak, lökdösődnek, Alcantara sárgát kap. Érthetetlen, nem tudni mi történt. Talán időhúzás.

Négy perc hosszabbitás. Ki kell birni!

Lejárt a szabályos játékidő.

A dinamósoknak nem tetszik, hogy Claro húzza az időt, de nem számit. Ott hadd húzza.

83. perc – Culio szabadrúgásból meglepi Munteanut, de a labda néhány centivel a keresztléc mögött esik le.

Cseperegni kezdett az eső is kicsi sunyi cseppekben. Reméljük ez a Dinamót fogja jobban zavarni.

Továbbra is gyönyörű a játék, de az emberhátrány sajnos egyre inkább látszik a csapaton. Nem szabad gólt kapni, mert az végzetes lehet.

Traore lemegy, Bud kap játéklehetőséget.

79. perc – Ad. Cristea rúgott messziről, mellé ment szerencsére.

78. perc – GÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!! Traore berúgja a kapus keze-lába alatt-között az újabb gólt. Culio adta be a labdát, Traore ismét visszahozta a reményt.

77. perc – Niculae helyébe Niculescu jön fel a Dinamónál.

Claro a kapufára vert egy olyan labdát, amit nem oda kellett volna, több labdaérintés után végül Andrei Cristea berúgta a vetődő kapus alatt a labdát.

73. perc – GÓL. Nuno segitségével és a védelem pillanatnyi megingásával egyenlit a Dinamo.

Csere a Dinamónál is: Molinero le, Ad. Cristea fel.

69. perc – A gólszerző N. Dica leszáll, Dani lép pályára.

68. perc – Culio rúg nagyot távolról, kicsivel a kapu mellé megy. Tiz emberrel is a CFR irányit, és ő a veszélyesebb.

67. perc – Az újabb súlyos védelmi hibval sem tud mit kezdeni a CFR, pedig a Dinamo védelme nagyon gyenge. Pontatlanok kissé a passzok.

66. perc – Traore sokat várt a passzal, szögletre mentettetk a fővárosiak.

Néhány perccel korábban Deacot lecserélte Mandorlini, Veloso jött a helyébe. Átálltunk védelembe. An. Cristea szimulált tizenegyesre, sárgát kapott.

58. perc – Molinero reklamálásért besárgul. A szabadrúgás óriási veszélyt okoz, Claro kiütötte a labdát gólvonalról.

57. perc – Nuno Claro nem tud fogni egy távoli lövést, a kipattanó szerencsére jó helyre megy. Szögletre mentünk, a veszély még nem múlt el a beadás után sem. Nyomás alatt a hazai kapu.

Muresan játékát is ki kell emelnünk, győnyörű labdákat szerez. Óriási a hangulat a stadionban.

Traore ugratta előre N. Dicat, aki szembe futott a kapussal és laposan a kapuba küldte a labdát. Vezetünk emberhátrányból!

51. perc – GÓÓÓÓL!!!!! N. Dica a legjobbkor szerziaz első gólját a CFR-nek!

Talán a gólnélküli döntetlen az elsődleges cél most tiz emberrel.

Piros lap Edimarnak, emberhátrányban játszunk tovább! Csúnya szabálytalanság volt, de a piros talán túlzás.

A rettegett Bostina leszállt, helyébe Koné jött, az ők Konéjuk, a rossz Koné.

46. perc – A vendégcsapat elvégzi a második játékrész kezdőrúgását.

Megérdemelték a fiúk a tapsot. Szépen játszanak, talán a csatársorunkkal van csak baj, de az sem Traore hibája, hanem az, hogy nem igazán van más rajta kivül, aki igazi csatár lenne.

Rég nem láthattuk igy játszani a csapatot, Mandorlini talált valamit, amit eddig nem. Legalábbis bizzunk benne, hogy ez a játék nem csak a mai meccset jellemzni, hanem a következő találkozókra is kitart. Pisiszünet után folytatjuk a 12 800 néző közül.
Vége az első félidőnek.

Sokat mozgolódunk az ellenfél 16-osán belül, de egy-egy kömöcös láb beleér és nem sikerül a befejezés.

44. perc – Szabadrúgás 35 méterről. Muresan megszuvasztja és a kapufától pár centire megy el.

35. perc – Kiszabadult a Dinamo, Torje ad be bal szélről a tizenhatostól, Moti föléfejel, de volt benne egy csepp veszélyszag-

A nézők kicsit lecsitultak, de a Dinamo áthajigált ilyen-olyan csecsebecséket a CFR szurkolóihoz. Az őrzővédők a keritést is őrzik-védik.

Nyomás alatt tartjuk a vendégeket, az idei legjobb játékát mutatja a CFR. Csak a gól hiányzik.

3ö. perc – Muresan adta középre a labdát Culionak, aki visszaguritotta Deacnak, Deac mellélőtt, de nem sokkal. Ez volt talán az eddigi legvadabb helyzetünk.

A szurkolók nem birnak magukkal, ismét magyarelleneskednek, a rendfenntartók a közelben vannak, az ütközözónában heves szóváltások történnek.

26. perc – N. Dica beiveléséből alig késett le Alcantara. Munteanu kezében kötött ki a labda.

24. perc – Torje szögletrúgását Niculae fejelte fölé.

23. perc – Niculae nem éri el hálistennek a szélről beadott labdát. Egyébként okozhatott volna egy enyhe fejfájást.

N. Dica jobb szélről kereszbe rúgott bombáját szögletre menti a kapus, nem okoz veszélyt a szögletrúgás.

Traore kétszer kerül helyetbe fél perc alatt, de először nem tudta levenni a védelem zavarása miatt, msodszor a kapus védett.

19. perc – N. Dica rúg húsz méterről a léc fölé egy méternyivel.

Jól működik a középpályánk is,Traore számos inditást kap, de kicsit kevés egyedül. Culio és Deac segiti a csatármunkát.

Egyelőre a CFR irányit, bár nagyobb helyzete a Dinamónak volt Molinero révén. Van elképzelés a kolozsvári játékban, de a csatársorunk jóformán csak Traoréból áll.

12. perc – Az első hazai szögletnél Munteanu kicsit boldogtalankodik, de sajnos msodik próbálkozásra sem megy be a labda.

A mérkőzést a bukaresti Alexandru Tudor vezeti.

7. perc – Molinero rúgja gyengén a kapu mellé, pedig jó lövőhelyzetben volt.

6. perc – Nem teljesen veszélytelen labdát kap Traore, de nem tud vele mit kezdeni, majd Deac sem, Muresan távolról rávágja, a megpattanót Munteanu könnyedén fogja.

2. perc – N. Dica próbálkozik távolról, a kapu mellé száll a labda.

1. perc – A CFR kezdte az első félidőt.

A hazaiak táborából Cadú, Koné és Stancioiu hiányzik.

Rockzenére vonulnak be a fiúk a pályára. Pászkánykeze lenne a dologban? Ordit a gitár, dübörög a dob, nagy a hangulat.Hajrá Kolozsvár!

Zárójelben: a hosszú i megint rakoncátlankodik, és a múltkori iciri-piciri laptoppal közvetitünk, tehát nem fogjuk használni.

A vendégek szukolói nagy formában vannak és folyton kiküldenék a magyarokat az országból. Neked is az a jelző jutott eszedbe, ami nekem az annyukról? 😛

A pálya közepén egy nagy dög pumás labda és egy giccses felfújt sziv van egyelőre, de hamarosan eltűnnek.

A Dinamo szurkolói – vannak jó sokan – magyarellenes és CFR-ellenes rigmusokat skandálnak. Kérik a pofot, lehet meg is adja neki valaki. Jön a kolozsvári válasz dinámómujéval.

A teltház elmarad, de a jó hangulat nem. A másik ágon Vaslui-Brassóért izgulhatunk holnap, remélhetőleg a CFR ellenfele lesz valamelyikük, nem pedig a Dinamóé.

Köszöntünk mindenkit!
Kezdőcsapatok:
Kolozsvári CFR
: Nuno Claro – Piccolo, Alcantara, Panin, Edimar – E. Dica, Muresan, N. Dica, Culio – Deac, Traore.
Buk. Dinamo: Munteanu – Molinero, Pulhac,Scarlatache, Moti – N’Doye, Alexe,Niculae, – An. Cristea, Torje, Bostina.

Kovács Hont-Imre

~ Szerző: khibedy - 2010/04/14.

6 hozzászólás to “Élő helyszíni közvetítés „A” kupameccsről: CFR–Dinamo”

1. meg most elnezem neked Bandika…utoljara…i have a gold heart…

2. Nem korlátozás ez, király, csak egy baráti figyelmeztetés. No de hát hajrá CFR!

3. hallod te Bandika , engem te ne korlatozz!!! meg van ertve???

4. Kemény legény vagy te Király, de vigyázz, Dzsimi is az volt, mégis meghott.

5. hat most megint muszaj felvilagositsalak bennneteket…oan nincs hogy halljam a szatokat, mocskos fasiszta dinamosok,vigyazzatok mert messzire el er a a kezem, es nem akarok senkiben kart okozni ha nem muszaj…ugyh kuss legyen.ok?a nevem bond, vagabond….es no mercy aki nem kussol,rohoghettek, nem tuggyatok kivel alltok szemben,de majd szanalmas eletetek utolso percen megvilagosodtok, es rajosztok h a profeta beszelt belolem mikor ezt mondtam:HAJRA CFR!!!1,2,3 ne pisam pe ei!!!na cso, oxtan h jok lesztek irok meg 😉 es ne feledd el , mindig latlak!!!

6. Meg kell verni a koszos milicistákat! Hajrá CFR!