Román Szuperkupa-döntő: Kolozsvári CFR-Urziceni (élő közvetítés)

Ma este 9 órától rendezik a Román Szuperkupát, melyről élő, szöveges közvetítéssel jelenkezünk. A bajnokság győztese, az Unirea Urziceni és a kupagyőztes CFR Kolozsvár csap össze.

Szurkoljatok velünk!

Kolozsvári CFR-Urziceni
4-3

Szép meccs volt, köszönjük, hogy velünk tartottatok!

Cadu berúgja!!! A CFR szuperkupa-győztes! Hatalamas ünneplés!

Bordeanu visszahozza a déliek reményeit. 3-3

Ruiz sem hibázza el a CFR-től!!! 3-2

Bilasco belövi! 2-2

Culio is elhibázza, véd az Urziceni kapusa! Micsoda meccs…

Jön az Urziceni: Frunza sem talál be! Az Urziceni eddig háromból nulla.

Dubarbier is hibázik a CFR-től.

Lucescu fölérúgja!!! 2-1 még mindig.

Alcantar berúgja!!! 2-1

Sajnos úgy tűnik, Nuno Claro keze megsérült.

Az Urziceni kezd, Paduretu kihagyja, Claro véd!

Még folyik az egyeztetés a pálya közepén, de lassan odaállnak büntetőket rúgni.

120. perc:a hosszabbításban nem született gól, jöhetnek a tizenegyesek!

118. perc: óriási védelmi hiba a CFR-nél, urziceni-i gól, de a játékvezető les miatt érvényteleníti.

115. perc: Ciprian Deac egy rúgás után megkapja a második sárgáját is, mehet zuhanyozni… már csak 5 perc van hátra.

113. perc: Paduretu sárgát kap.

109. perc: a játékosok egyre fáradtabbak, előbb Alcantara, majd a másik oldalon Apostol hibázik.

107. perc: az Urziceni reménytelen kísérlete.

105. perc: lejár a hosszabbítás első fele. Mindkét csapat nagyon akar, de sok a hiba a játékban és pontatlanok a befejezések.

102. perc: újabb lehetőség a CFR-nek, de Panin magasan a kapu fölé bombáz.

100. perc: csere az Urziceninél, Maftei helyett Nicu a pályán.

95. perc: szabadrúgást kap a CFR, de ez is kimarad…

92. perc: Frunzat csúnyán lerúgják, ápolni kell.

Kezdődik a hosszabbítás.

90+4. perc: a Kolozsvár utolsó lehetősége az a szabadrúgás, amit a rendes játékidő utolsó pillanataiban hagynak ki. A bíró lefújja a meccset, jöhet a hosszabbítás.

90+3. perc: Maftei lövése magasan a kolozsvári kapu fölött megy el.

90. perc: reklamálásért Apostol (Urziceni) kap sárgát. Három perc a hosszabbítás. Ha még mindig egyenlő, jöhet 2×15 perc hosszabbítás.

88. perc: szinte állandóan a CFR-nél a labda, támadnak, de eredménytelenül, a védők mindig a helyén vannak.

84. Kone a második labdaérintéséből kapufát lő. Meg fogja bosszulni magát a sok kimaradt helyzet.

80. perc: mindkét csapat cserél. Az Urziceninél Paraschiv ül padra, Ricardo jön helyette, a CFR-nél Ruizt Kone helyettesíti.

77. perc: az Urziceni rendíthetetlenül támad… egyelőre sikertelenül.

73. perc: Újabb kimaradt kolozsvári helyzet… Ruiz éles szögből elrúgja a kapu előtt a labdát.

72. perc: Trica rögtön sárga lapot kap Frunza lerúgásáért.

68. perc: kettős csere a CFR-nél. Mara helyett Dubarbier jön, Peralta helyett pedig Trica léphet pályára.

62. perc: csere az Urziceninél, Paduretu jött be Brandan helyére.

60. perc: újabb szabadrúgás az Urziceninek, de a kolozsvári kapus ezúttal résen van.

54. perc: villan a sárga, ezúttal Culio érdemelte ki.

53. perc: az Urziceni újabb veszélyes támadást vezet, de nem tudják befejezni.

50. perc: szabadrúgásból egyenlít az Urziceni. Frunza a gólszerző.

Egyik csapatban sincs csere. A CFR kezdi el a második játékrészt.

Hamarosan elkezdődik a második félidő.

45+4. perc: Diego Ruiz ápolásával véget ér az első félidő.

45+1. perc: Deac egy csúnya, sportszerűtlen belépő után lapot kap, az az urziceni edzőt, Dan Petrescut pedig a bíró elküldi a nézőtérre meccset nézni.

41. perc: Cadu szöglet után a kapuba fejel!!! Vezet a CFR!

40. perc: az ellentámadásnál Bilasco lő mellé.

38. perc: Deac 11 méterről a kapu fölé bombázza a labdát! A meccs eddigi legnagyobb lehetőségét szalasztotta el a kolozsvári támadó.

36. perc: sok lapot osztogat a játékvezető. Most Dani (CFR) gazdagodik eggyel.

33. perc: újra villan a sárga lap, Mara (CFR) csúnya belépőjét “jutalmazza” így a bíró.

30. perc: a kezdeti lelkesedés után kicsit alábbhagyott a meccs lendülete. Az első fél óra komolyabb gólhelyzet nélkül ért véget.

24. perc: Culio veszélyes beadását rúgja ki az alapvonalon egyik védő. A szöglet nem veszélyezteti az urziceni kaput.

22. perc: szabadrúgás az Urziceninek, de a CFR védelme a helyén van.

16. perc: MAftei (Urziceni) veszélyes játék miatt sárgát kap, Deac volt a szenvedő alany.

14. perc: szabadrúgás a kolozsváriaknak a 16-os sarkáról, beívelés után véd a kapus.

10. perc: Bilasco (Urziceni) sárgát kap, hanyattvágta magát a CFR kapuja előtt, annak ellenére, hogy nem nyúlt hozzá egy védő se.

A Szuperkupát eddig csak bukaresti csapat nyerte: ma este biztosan megszakad ez a hagyomány

7. perc: A kolozsváriak szögletből próbálkoznak sikertelenül.

6. perc: 30 méterről Rusescu rúgja a CFR kapuja fele a labdát, de mellé megy, kivédi Nuno Claro.

5. perc: Dani Petrescu veszélyeztet, de a kolozsvári védők a helyükön vannak.

2. perc: kakaskodás az elején, Peralta és Paraschiv rögtön sárga lapot kap.

Hamarosan kezdődik a mérkőzés, a csapatok már pályán vannak.

Váncza Csilla

Reklámok

~ Szerző: khibedy - 2009/07/26.

4 hozzászólás to “Román Szuperkupa-döntő: Kolozsvári CFR-Urziceni (élő közvetítés)”

1. A negyedik 11-est Dani rugta, nem Ruiz

2. Francba, lerátam már a fél körömtartományomat s még a hosszabbítás, nem rossz a meccs, csak nem értem mért voltak olyan agresszívek a gyermekek:D